DERMATOCHIRURGIA PLASTICKÁ CHIRURGIA KOŽNÁ AMBULANCIA CHIRURGIA RUKY CHIRURGIA KONEČNÍKA INTÍMNA CHIRUGIA ÉMINENCE ORGANIC SKIN CARE
Poradňa O nás Foto/video Akcie / last minute Všetky zákroky Kontakty
Generic selectors
Iba presné výrazy
Hľadať v názve stránky
Hľadať v obsahu stránky
Hľadať v zákrokoch
Hľadať v stránkach
ZDRAVOTNÍCKE ZARIADENIE PRE KRAJŠIE TELO PLNÉ ZDRAVIA
Objednajte sa na konzultáciu. Spoločne vyberieme najvhodnejší typ ošetrenia a termín.
20000 klientov
2004 UŽ OD ROKU 2004 SME TU PRE VÁS
klienti VIAC AKO 20.TIS KLIENTOV, KTORÍ SA NA NÁS S DôVEROU OBRÁTILI
hodiny NEČAKAJTE NA VYŠETRENIE A OPERÁCIU

Služby

INTÍMNA CHIRURGIA

Trápia Vás chúlostivé problémy v oblasti intímnych partií? Nie vždy ide len o estetické zákroky, ale aj zákroky potrebné zo zdravotného hľadiska. U mužov sa najčastejšie vykonáva obriezka. U žien je čoraz populárnejšia úprava pyskov ohanbia.

CHIRURGIA KONEČNÍKA

Riešenie chúlostivých a nepríjemných ochorení v oblasti konečníka sa už nemusí riešiť iba bolestivou chirurgickou metódou. U nás Vám dokážeme pomôcť neinvazívnym zákrokom pomocou laseru.

CHIRURGIA RUKY

Poruchy motoriky či tŕpnutie rúk majú za príčinu ochorenia ako syndróm karpálneho tunela. Dajte zbohom bolesti a obmedzeniam pohybu prstov či zápästí. Pomôžeme Vám aj so stiahnutými či natrhnutými šľachami rúk.

KOŽNÁ AMBULANCIA

Nezanedbajte pravidelné vyšetrenia materských znamienok. Okrem nich Vám poskytneme konzultácie ohľadom ďalších ochorení kože, slizníc, vlasov či nechtov. Zaoberáme sa aj mezoterapiou vlasov a pleti.

PLASTICKÁ CHIRURGIA

Nech Vás trápi akýkoľvek estetický problém, pomôžeme Vám ho vyriešiť. Zaberáme sa množstvom invazívnych, aj neinvazívnych zákrokov, ktoré Vám dodajú sebavedomie a vykúzlia krásny zovňajšok. Okrem zmeny vizuálu Vás vieme zbaviť nepríjemného nadmerného potenia.

DERMATOCHIRURGIA

Medzi základné procedúry všeobecnej chirurgie patria malé zákroky odstraňujúce nechcené výrastky, znamienka či nepríjemný zarastený necht na nohe. Zákroky sú buď chirugické alebo pomocou lasera ako napr. pri odstránení kŕčových žíl.
Začnite sa o seba starať už dnes!
Plastické operácie sú jednoznačne hitom 21. storočia. Kedysi sa človek musel na celý život zmieriť s tým, čo mu nadelila príroda. Dnes sa zdá, že už takmer žiaden kozmetický nedostatok, či zdravotný problém, nemusí byť problémom trvalým.
20000 klientov

Galéria

exteriér exteriér
Chirkoz Medical Clinic Chirkoz Medical Clinic
Chirkoz Medical Clinic Chirkoz Medical Clinic
Chirkoz Medical Clinic Chirkoz Medical Clinic

Darčekový poukaz pre vás

Využite darčekové poukážky pre svojho partnera/partnerku, rodinných príslušníkov, priateľov alebo známych. Darčekové poukážky je možné prispôsobiť konkrétnym požiadavkám.

máte otázku? napíšte nám, obratom sa vám ozveme

Kontaktujte nás telefonicky na čísle 0903 752 533 alebo nám napíšte email na info@chirkoz.sk

[recaptcha]

[recaptcha]

powered by Estheticon.sk