Menu Zavrieť

Bikinifitnesska Michala Šormanová

PREHOVORILA O ZÁKROKU

Chirkoz

Krásna fitnesska Michala Šormanová pred pár týždňami absolovala na klinike Chirkoz zväčšenie pŕs (augmentáciu). V rozhovore prezradila všetko o tomto zákroku.

Kedysi ju trápila obezita, dnes súťaží v bikinifitness a má za sebou skvelé výsledky. Jej úsmev na tvári a pozitívny prístup k životu je neprehliadnuteľný. Michala Šorman je inšpiráciou pre mnohé mladé dievčatá aj ženy.

“Nemyslím si, že s väčšími prsiami sa z priemernej pretekárky stane IFBB Pro s top formou. Navyše, súťažné bikiny sú dnes šité tak, že na hrudníku s vypchávkami vyrobia hotové zázraky. Pre veľa dievčat je súťaženie záležitosť len na niekoľkých sezón a nemyslím si, že by bolo rozumné dávať si kvôli tomu robiť trvalý zásah do tela. Ale zato by som tento zákrok odporučila každému, kto chce a jasne pozná svoje dôvody,” povedala Michala pre známy portál.

Foto z archívu Chirkoz

Sympatická fitnesska zákrok vyhrala v instagramovej súťaži a v rozhovore pre bikinifitness.sk odhalila všetko o tejto operácii. Dozviete sa v ňom konkrétne informácie od príchodu na kliniku až po prebudenie z narkózy. 

“Najprv som absolvovala konzultáciu u pána doktora Dziubana na klinike Chirkoz v Bratislave. Povedala som mu moju predstavu a nechala som si od neho poradiť. Pán doktor Dziuban mi odporučil implantáty značky Motiva a vyskúšala som si sizer na vybranú veľkosť. Keďže som aktívna a milujem pohyb chcela som menšiu veľkosť. Vybrali sme 355ml ergonomické, vložené pod sval, aby vyzerali čo najprirodzenejšie. V mojom prípade predoperačné vyšetrenia obsahovali rozbor krvi, moču, EKG a zhrnutie zdravotného stavu internistom, nič zložité. Sú aj prípady, kedy pacientka takýto zákrok podstúpiť nemôže, ale o tomto by som sa bližšie informovala na konzultácii priamo u doktora” vysvetľuje Michala.

Ak rozmýšľate nad zákrokom a máte akékoľvek otázky týkajúce sa augmentácie pŕs, môžete kontaktovať Mišku na jej instagrame,  prípadne sa obráťte priamo na nás.

“Ja som nad nejakou bolesťou pred operáciou vôbec nepremýšľala, rovno som videla ten super finálny výsledok,” opisuje svoju skúsenosť Miška.