PLASTIC SURGERY AESTHETIC AMBULANCE DERMATOSURGERY SKIN CLINIC HAND SURGERY RECTAL SURGERY INTIMATE SURGERY Éminence Organic Skin Care
CONSULTATION
Generic selectors
Only exact matches
Search in page title
Search in page content
Search in procedures
Search on pages

Zväčšenie prsníkov silikónovými implantátmi – Augmentácia prsníkov

Pre augmentáciu / zväčšenie/  prsníkov sa ženy rozhodujú pre nespokojnosť s veľkosťou ich poprsia, rozličné asymetrie alebo úbytok prsnej žľazy po kojení.

Potrebná je osobná konzultácia s lekárom – plastickým chirurgom, kde podľa vašich predstáv, možnej 3D vizualizácie prsníkov –  je možné si vybrať vhodný tvar implantátov, veľkosť a chirurgickú techniku zákroku. / Lekár oskenuje vaše telo, ktoré sa objaví v 3D na obrazovke. Výsledok s novými prsiami vidíte ihneď na vlastnom simulovanom tele na obrazovke, kde  lekár zvolí najvhodnejší typ a veľkosť implantátov pre vás./

Ide o zákrok, pri ktorom sa v celkovej anestéze vložia cez rez silikónové implantáty pod prsnú žľazu / subglandulárne/  alebo pod prsný sval / submuskulárne/ . Implantáty môžu byť rôznej veľkosti a tvaru okrúhleho alebo anatomického .

Zákrok trvá zvyčajne do 60 minút.

Po zákroku klientka dostáva špeciálnu elastickú podprsenku do výberu stehov a analgetiká pre lepšie zvládnutie bolesti.

Výber stehov sa vykonáva cca o 14 dní po zákroku, do tohto obdobia sa rany nesmú namočiť.  Prvý mesiac po zákroku sa neodporúča fyzická aktivita, zdvíhanie ťažkých vecí a spanie na bruchu.