Menu Zavrieť

Odstránenie cievok

Moderná laserová medicina si dnes vie poradiť aj s rozšírenými cievkami. Odstraňujú sa cievky rôznych veľkostí a liečba je takmer bezbolestná. Neželané červené žilky sú estetickým problémom vyskytujucim sa najmä na tvári a nohách.

Najmodernejšia laserová technológia

Súčasná medicína ošetrenia laserom je najvhodnejšia technika odstránenia rozšírených cievok. Laserová technológia od firmy Asclepion, ktorú používame na našej klinike, je priekopníkom v oblasti estetickej laserovej medicíny. Použitím rôznych techník je možné vykonať rôzne typy liečby.

MeDioStar ponúka špičkové možnosti liečby cievnych lézií (rozšírených cievok) na tvári. Cievky, ako napríklad “pavúčie žily”, sú všeobecne bežnými kozmetickými chybami. Pre ženy predstavujú veľmi nepríjemný problém, pretože je ťažké ich ukryť pod make-upom. Aj veľké percento mužov rieši problém s ich odstránením.

Ošetrenie jemných povrchových ciev, ktoré sa vyskytujú na tvári, sa deje vďaka svetlu, ktoré sa premieňa na teplo a krvné cievy sú poškodené a zmiznú. Cievy sú okamžite „vymazané“ bez neatraktívneho fialového sfarbenia. Riziko zmeny pigmentov a vznik jaziev je veľmi nízke.

Čo môže byť príčinou vzniku rozšírených ciev?

Za týmto estetickým problémom môže sčasti stáť genetika, ale svoju úlohu tu zohrávajú aj iné faktory ako zlá životospráva, ktorá spôsobí poruchy hllbokého žilového systému dolných končatín, tehotenstvo, málo pohybu, nadváha či dlhodobé státie alebo sedenie.

Laser MeDioStar NeXT PRO

Prístroj MeDioStar NeXT PRO predstavuje najnovšiu generáciu vysoko výkonného diódového lasera, ktorý bol navrhnutý špeciálne na odstránenie chĺpkov, vaskulárne liečby, omladenie pleti, liečbu akné a ďalšie…

  • Jedinečná technológia diódy zaručuje bezpečné ošetrenie všetkých typov pleti. MeDioStar umožňuje väčšiu hĺbku prieniku, aby zničil hlboko zabudované vlasové folikuly.
  • Dynamický režim umožňuje krátke impulzy pri vysokej frekvencii až 20 Hz. Vďaka všetkým týmto vlastnostiam je liečba efektívnejšia, rýchlejšia a jemnejšia ako kedykoľvek predtým.
  • Kontaktný chladiaci systém pokožku veľmi efektívne ochladzuje, chráni pred popáleninami a umožňuje ošetrenie v ľubovoľnom smere.
  • Technológia Asclepion TAPER zaisťuje rovnomerné rozloženie energie na všetkých miestach, zabraňuje prehriatiu pokožky a znižuje riziko vedľajších účinkov. Špička zafíru tiež poskytuje optimálnu ochranu zväzku vlákien a maximálnu spoľahlivosť.

Použitie lasera

  • Epilácia

pre všetky oblasti (okrem okolia očí)

pre všetky typy pleti

pre všetky farby chĺpkov (okrem šedej, svetlej blond a červenej)

  • Liečba ciev

Rozšírené cievy (Ø asi 0,5 až 2 mm)

Hemangiom

Eruptívne angiomy

Venózne jazero

Pavúčie žily

Lymfatické angiomy

  • Liečba akné

Bežné akné

Chronické akné

  • Omladenie pleti

Redukcia malých vrások

Zlepšenie štruktúry pleti

Zmenšenie veľkosti pórov

Bielenie pokožky

Mohlo by Vás zaujímať:

Laserová epilácia

Vysokovýkonné diódové lasery rodiny MeDioStar predstavujú najmodernejšiu technológiu pre trvalé odstránenie chĺpkov. Ošetrenie je bezpečné pre všetky typy pleti a s veľmi nízkym rizikom vedľajších účinkov. Vďaka špeciálnemu režimu (SmoothPulse) je liečba vhodná aj pre citlivú pokožku. Technológia odstraňovania chĺpkov Asclepionu ochladzuje najvrchnejšiu vrstvu pokožky a uľahčuje tak ošetrenie klienta.

Odstránenie pigmentácie

Pigmentové lézie, najmä pigmentové škvrny, ktoré sa objavujú vekom, sú stále viac považované za nepríjemné kozmetické vady. “Starecké škvrny” sa vyskytujú u 50% žien a 20% mužov vo veku nad 50 rokov.

Existuje veľa rôznych typov pigmentovaných lézií, ktoré sa od seba zásadne líšia morfologickými a histologickými charakteristikami. Z tohto dôvodu by malo byť vyhodnotenie a možná liečba pigmentovaných lézií vždy určené lekárom so špeciálnymi znalosťami. Samotné laserové ošetrenie je nekomplikované a vykonáva sa ambulantne, s lokálnym anestetikom alebo bez neho.