Menu Zavrieť

LIPOSUKCIA PRÍSTROJOM BODY-JET®

chirkoz- liposukcia(1)Body-jet®

Liposukčný prístroj body-jet® umožňuje veľmi šetrné a bezpečné odsatie tuku pomocou vodného lúča. Liposukčná metóda prístrojom Body-Jet sa vykonáva v analgosedácii. Táto metóda liposukcie pacientovi umožňuje rýchlejší návrat do bežného života oproti ostatným typom liposukcie.

Pri vývoji samotného prístroja stáli nemecké jedničky z oblasti plastickej chirurgie, ktoré sa podieľali taktiež na vzniku a vývoji operačnej metódy AquaShape.

Výhody prístroja body-jet® pre pacienta:

  • Zákrok sa vykonáva v analgosedácii
  • Kratšia doba zákroku než u ostatných typov liposukcií
  • Šetrná metóda
  • Okamžitý viditeľný výsledok liposukcie
  • Veľmi rýchly návrat do bežného života (práca, šport ai.)
  • Výrazne nižšie percento podliatin a modrín
  • Veľké percento preživších tukových buniek, ktoré sú vhodné pre prenos do iných častí tela

Zmeňte svoje krivky prirodzeným prúdom vody  Aquashape

AquaShape je moderná technika pre liposukciu a transfér, alebo prenos tuku za pomoci vodného paprsku.

Ide o unikátnu metódu, pri ktorej sa bezpečne, jednoducho a šetrne odsaje nežiadúce tukové tkanivo, ktoré sa dá následne využiť pre modeláciu a omladenie iných častí tela ako je poprsie, modelácia zadku, vrásky na tvári, dekolt a ruky.

Vodný lúč jemne narušuje tukové tkanivo a tukové bunky sú šetrne odobrané do špeciálnej nádoby zvanej LipoCollector, v ktorom dochádza k odstredeniu čistého tukového tkaniva od ostatných vodných zložiek, bez akéhokoľvek mechanického poškodenia.  Vďaka uzavretému systému, ktorý má veľký vplyv na výsledné množstvo preživších tukových buniek, je táto metóda úplne unikátna.

Tuk nie je nutné ďalej spracovávať, ako je tomu u iných liposukčných metód. Čistý odstredený tuk môže byť ihneď po odsatí aplikovaný do požadovaných partií tela.

Pokiaľ Vás trápia niektoré partie Vášho tela a tvar Vášho poprsia, táto metóda je pre Vás ideálna. Behom jedného operačného zákroku Vám lekár dokáže jednoducho odsať tuk z problémových častí Vášho tela, kde je tukový prebytok a priamo Vám ho aplikuje do oblasti, ktorá naopak potrebuje vyplniť (prsia, zadok, tvár).

Táto metóda je často využívaná pacientmi, ktorí chcú podstúpiť zväčšenie pŕs bez silikónových prsných implantátov.

Body-jet® – to najlepšie pre Vaše dokonalé krivky a sebavedomie

fotogaléria