Menu Zavrieť
Krásne tvarované a pevné prsia môžu byť ozdobou ženy v každom veku. Možnosť zveriť sa do rúk špičkových plastických chirurgov nebola nikdy dostupnejšia. Estetická modelácia pŕs (Mastopexia) je trvalým riešením, ktoré vracia prsiam pevnosť a mladistvý vzhľad.

MODELÁCIA PRSNÍKOV

Mastopexia

od 1600€

na 4 splátky

Home Credit

Operácia zahŕňa

konzultácia

Lekár si vypočuje predstavy klientky a informuje ju o možnostiach zákroku.

naplánovanie zákroku

Vyberie sa najvhodnejšia metóda operácie.

Chirkoz Medical Clinic
predoperačná príprava

Okrem toho, že na koži nesmie prebiehať zápalové ochorenie, nie je potrebná špeciálna príprava pred zákrokom.

zákrok

Operácia sa najčastejšie uskutočňuje pomcou troch rezov.

bezpecnost
2x kontrola

Týždeň po operácii prebieha prvá kontrola, druhá po 14-ich dňoch po zákroku.

bezpečnosť

Tehotenstvo a dojčenie po operácii nie je problém.

60 - 120 minút

šetrná anestézia*

záruka

* šetrná anestézia Heyer low flow znižuje nežiadúce účinky anestézie na minimum

MUDr. Martin Dziuban

operatér

MUDr. Jana Kubicová - Košťálová

operatér

Kvôli strate pevnosti či poklese pŕs sa netreba trápiť. Trvalým a prirodzeným riešením je Mastopexia. Výsledok estetickej modelácie je mladistvý vzhľad pŕs.

Mali by ste vedieť...

Mastopexia je výborná voľba pre ženy, ktoré nie sú spokojné s tvarom svojho poprsia. Hormonálne zmeny, náhly úbytok telesnej hmotnosti, po et tehotenstiev ako aj dĺžka dojčenia sú niektoré z faktorov vplývajúce na tvar a pevnosť dekoltu. Veľa žien podstupuje modeláciu práve po tehotenstve a dojčení, kedy prsia poklesli. Pokles pŕs je spôsobený aj pribúdajúcimi rokmi, kedy sa sa elasticita kože znižuje.

Prvým dôležitým krokom pred samotným zákrokom je absolvovanie dôkladnej konzultácie s plastickým chirurgom. Mastopexia sa vykonáva v celkovej anestézii. Ak klientka nemá dostatok prsníkového tkaniva a je potrebné doplniť objem pŕs, pristupuje sa nielen k modelácii, ale súčasne k zväčšeniu pŕs s vložením silikónových implantátov. Vzhľadom k rozsahu zákroku múže chirurg urobiť rez buď okolo bradavky alebo okolo bradavky smerom dole alebo tzv. obrátene T. Pre modeláciu pŕs do požadovaného tvaru sa bradavka musí uvoľniť, pričom ostáva prichytená k prsnej žľaze pre zachovanie citlivosti prsníkov. Následne sa zmenší množstvo ovísajúcúcej kože, čo prispeje k spevneniu prsníkov. Pri tomto výkone je možné zmenšiť aj prsia či prsné dvorce. 

Po zákroku môže byť klientka na druhý deň prepustená do domácej starostlivosti, kde je nutné dodržiavať 14 – dňový kľudový režim. Na klinike sa vykonáva preväz zhruba 2. až 7. deň od prepustenia. V priebehu rekonvalescencie sa musí nosiť podprsenka pre dosiahnutie čo najlepšieho efektu. Najbližšie 2 mesiace sa neodporúča fyzická aktivita, ani spať na boku a dvíhať paže nad hlavu. Po dôkladnom zahojení je návrat do zamestnania možný po dvoch týždňoch.

MÁTE OTÁZKU? NAPÍŠTE NÁM
OBRATOM SA VÁM OZVEME 🙂