Menu Zavrieť

Modelácia tváre kyselinou hyalúronovou

Modelácia tváre je čoraz žiadanejším estetickým zákrokom. Pomocou aplikácie kyseliny hyalúronovej je možné korigovať nos, sánku či iné časti tváre.

Pre koho je zákrok vhodný

Alfou omegou modernej estetickej chirurgie je použitie výplňových materiálov. Metóda modelácie tváre dodáva objem do miest, kde nastáva úbytok podkožného tuku vplyvom veku. Korektúra tváre odstraňuje viditeľné známky starnutia a nerovnosti pleti na tvári, ale aj na dekolte a rukách.

O zákroku

Pri modelácii tváre sa injekčou aplikáciou kyseliny HA redukujú vrásky, zvýrazňujú lícne kosti a modeluje sánka. Zákrok sa vykonáva v lokálnej anestézii. Výkon je bezbolestný a výsledok je viditeľný ihneď.

Pracujeme s vysoko kvalitnými dermálnymi výplňami Belotero a Juvederm.

Aká je rekonvalescencia

V oblasti aplikácie je viditeľný mierny opuch a začervenanie 1 – 3 dni po zákroku. V niektorých prípadoch vzniknú aj modrinky, ktoré sa behom pár dní vstrebú. 12 hodín po zákroku by sa nemal používať make up a fyzickej aktivite by sa malo vyhýbať najbližšie 3 dni po výkone. Dĺžka trvania účinku kyseliny HA je 6 – 12 mesiacov.

Modeláciu tváre využívajú nielen svetové celebrity, ale aj prirodzene krásne Slovenky, ktoré si touto pokrokovou metódou zdokonalia pekné črty tváre. Jemné zmeny prinášajú neuveriteľné premeny, ktoré odzrkadľujú vkus každej klientky.

fotogaléria