Menu Zavrieť
Ženské prsia a bradavky sú atribútom sexuality a materstva a ich vzhľad súvisí so sebaprijatím a sebavedomím každej ženy. Hoci v našej spoločnosti tento problém stále nie je dosť medializovaný, invertované (vpáčené, zatlačené) bradavky sú trápením mnohých žien. Najúčinnejšou a najtrvalejšou formou úpravy vpáčených bradaviek je plastická operácia.

OPERÁCIA VPÁČENÝCH BRADAVIEK

od 300€

na 4 splátky

Home Credit

Operácia zahŕňa

konzultácia

Lekár si vypočuje predstavy klientky a oboznámi ju s možnými postupmi operácie.

naplánovanie zákroku

Vyberie sa najefektívnejšia metóda korekcie bradavky.

Chirkoz Medical Clinic
predoperačná príprava

Pred zákrokom prebieha príprava na báze rozhovoru klientky s lekárom, kde sa vylúčia iné zdravotné príčiny vpáčených bradaviek.

zákrok

Vykonáva sa malý rez pozdĺž hrany bradavky.

bezpecnost
2x kontrola

Týždeň po operácii prebieha prvá kontrola, druhá po 14-ich dňoch po zákroku.

bezpečnosť

Bradavka sa zafixuje stehom do novej polohy a prekryje špeciálnym obväzom.

60 minút

šetrná anestézia*

záruka

* šetrná anestézia Heyer low flow znižuje nežiadúce účinky anestézie na minimum

MUDr. Martin Dziuban

operatér

MUDr. Jana Kubicová - Košťálová

operatér

Vpadnuté bradavky predstavujú pre ženy nielen estetický problém. Nespokojnosť s ich vzhľadom sa môže preniesť aj do partnerského života. Zložité býva v mnohých prípadoch aj dojčenie. Našťastie v rukách skúsených plastických chirurgov ženy vedia tento problém odstrániť.

Mali by ste vedieť...

Invertované ženské bradavky sú vo väčšine prípadov vrodené alebo sú výsledkom zjazvenia a stiahnutia mliekovodov po dojčení. Jedná sa nielen o estetický problém, zatlačené bradavky môžu spôsobovať zápaly alebo znemožňovať kojenie. V praxi sa rozlišujú 3 stupne vpáčenia bradavky.

Výkon prebieha v lokálnej anestézii, ale je možné ho previesť aj v celkovej anestézii. Malým rezom sa chirurgicky prerušia väzivové pruhy vťahujúce bradavku dnu. U mladých žien sa volí postup, kde nie je sú mliekovody porušené. U klientiek, kde sa dojčenie už nepredpokladá, sa môže zvoliť efektívnejší spôsob, pri ktorom sa porušujú mliekovody. Dĺžka výkonu je 1 hod. Výsledkom je vylepšenie výzoru bradavky a niekedy aj jej funkcie.

Zákrok býva veľmi dobre znášaný. V prípade použitia nestrebateľných stehov sa vyberajú po 10 – 14 dňoch od operácie. Stehy sú vstrebateľné, netreba ich následne vyberať. Odporúča sa kľudový režim 1 týždeň a fyzická aktivita najskôr po 2 týždňoch po operácii.

MÁTE OTÁZKU? NAPÍŠTE NÁM
OBRATOM SA VÁM OZVEME 🙂