Menu Zavrieť

KRÁSNE PRSIA

krásne prsia

U MUŽOV SPÔSOBUJÚ VZRUŠUJÚCE PREDSTAVY A U ŽIEN ŽIARLIVOSŤ. I KEĎ ZDRAVÉ PRSIA SÚ NADOVŠETKO, KAŽDÁ ŽENA TÚŽI PO KRÁSNYCH PEVNÝCH PRSIACH. AJ TIE NAJTAJNEJŠIE PRIANIA SPLNIA ŠIKOVNÉ RUKY PLASTICKÝCH CHIRURGOV. 

mammaPLASTIKA

Pre ženy sú prednosťou, pre mužov zase púťačom pozornosti. Je prirodzené, že majú rôzne veľkosti aj tvary. Príliš veľké prsia však môžu byť prekážkou v každodennom živote a dôvodom mnohých ťažkostí. Riešením je zmenšenie alebo redukčná mammaplastika.

mastopexia

Krásne tvarované a pevné prsia môžu byť ozdobou ženy v každom veku. Možnosť zveriť sa do rúk špi kových plastických chirurgov nebola nikdy dostupnejšia. Estetická modelácia pŕs (Mastopexia) je trvalým riešením, ktoré vracia prsiam pevnosť a mladistvý vzhľad.

Zmenšenie prsných dvorcov

Na našej klinike je možné upraviť aj vzhľad a veľkosť prsných dvorcov. Hoci tento zákrok nie je tak často vykonávaný ako napríklad augmentácia pŕs, nájde sa veľa žien, ktorých trápia veľké prsné dvorce či ich deformita.

Operácia vpáčených bradaviek

Ženské prsia a bradavky sú atribútom sexuality a materstva a ich vzhľad súvisí so sebaprijatím a sebavedomím každej ženy. Najúčinnejšou a najtrvalejšou formou úpravy vpáčených bradaviek je plastická operácia.

augmentácia

Prsia sú od pradávna symbolom ženskosti a krásy. Krásny dekolt priťahuje pozornosť mužov i žien po celom svete. Okrem toho prsia sú jednou z našich prvých životných skúseností - dávajú pocit bezpečia a utišujú hlad a smäd.

GYNEKOMASTIA

Aj muži majú svoje problémy. Zväčšené prsné žľazy nie sú len otázkou estetiky, súvislosť sa často hľadá s ich hormonálnym systémom. Žensky vyzerajúce prsníky sa upravujú chirurgickým odstránením nadbytku prsného tkaniva.