PLASTICKÁ CHIRURGIA ESTETICKÁ AMBULANCIA DERMATOCHIRURGIA KOŽNÁ AMBULANCIA CHIRURGIA RUKY CHIRURGIA KONEČNÍKA INTÍMNA CHIRURGIA Éminence Organic Skin Care
Poradňa O nás Foto/video Akcie / last minute Všetky zákroky Kontakty
Generic selectors
Iba presné výrazy
Hľadať v názve stránky
Hľadať v obsahu stránky
Hľadať v zákrokoch
Hľadať v stránkach

Redukcia vrások – botulotoxín

APLIKÁCIA botulotoxínu

Botulotoxín v liekovej podobe uvoľnuje kŕče svalov. Preruší teda nervosvalové spojenie a zabráni tak mimickému svalu v zmršťovaní, ktoré je hlavnou príčinou tvorby vrások. Liečbou botulotoxínom tak dokážeme zbaviť tvár mimických vrások na čele, pri koreni nosa, v okolí očí a uší.
Botox je prírodný proteín, ktorý uvoľňuje mimické svaly. Dodáva tak tvári uvoľnený a svieži výraz, ktorý je potrebný na dosiahnutie prirodzeného a mladistvého vzhľadu.

AKO OŠETRENIE PREBIEHA ?

Nízka dávka botoxu sa aplikuje tenkou ihličkou do presne určeného kožného svalu, ktorý sa v priebehu niekoľkých dní uvoľní na základe účinku botulotoxínu. Vďaka uvoľneniu mimického svalu dochádza k vyhladeniu a častu úplnému vymiznutiu nežiaducich vrások. Celý výkon trvá niekoľko minút (cca 15 minút), bolesť pri použití tenkej ihličky je minimálna a klienti ju výborne znášajú. Účinok trvá 6 – 12 mesiacov.

AKÉ SÚ VÝHODY APLIKÁCIE BOTULOTOXÍNU ?

Zákrok je možné vykonať okamžite (pred aplikáciou botulotoxínu netreba absolvovať žiadny test)