Menu Zavrieť

PREDSTAVUJEME VÁM

SÚKROMNÚ KLINIKU PLASTICKEJ A ESTETICKEJ CHIRURGIE

Chirkoz

Špecializovaná súkromná klinika Chirkoz v Bratislave úspešne poskytuje svoje služby klientom už od roku 2004. Venuje sa predovšetkým plastickej a estetickej chirurgii, laserovej chirurgii, chirurgii konečníka, dermatovenerológii a chirurgii rúk. 

Medicínske zariadenie Chirkoz poskytuje zákroky klientom na Slovensku a vďaka profesionálnemu tímu lekárov je vyhľadávané i záujemcami zo zahraničia. Prevažnou klientelou sú ženy, avšak čoraz viac sa o služby plastickej a estetickej chirurgie zaujímajú aj muži. 

Plastické operácie už dávno nie sú tabu

Akýkoľvek estetický problém je možné vyriešiť. Plastickí chirurgovia na klinike Chirkoz sú pripravení splniť aj tie najtajnejšie predstavy prichádzajúcich klientov. Najnavštevovanejším zákrokom plastickej chirurgie je bezpochyby zväčšenie poprsia silikónovými implantátmi – Augmentácia a veľmi obľúbeným výkonom je aj odstránenie tuku – Liposukcia. 

Najžiadanejšia Augmentácia

Najkrajšie sú zdravé prsia. Preto sú potrebné pravidelné lekárske prehliadky. Len máloktorá žena je však spokojná s ich veľkosťou a tvarom. Pre augmentáciu/zväčšenie/ prsníkov sa ženy rozhodujú kvôli nespokojnosti s veľkosťou ich poprsia, rozličným asymetriám, úbytku prsnej žľazy po kojení alebo po náhlom schudnutí.

Plastickí chirurgovia kliniky Chirkoz pomáhajú dámam s výberom pre nich najvhodnejšej veľkosti poprsia a tvaru. V súčasnosti je k dispozícii niekoľko druhov implantátov, môžu byť okrúhle a tvarované. Špecializovaní lekári tu pracujú s renomovanými značkami prsných implantátov Motiva, Mentor a B-light. 

Na súkromnej klinike Chirkoz vykonáva úpravy prsníkov známy špecialista MUDr. Martin Dziuban a skúsená MUDr. Jana Kubicová – Košťálová. “Zväčšovanie prsníkov je štandardným operačným zákrokom, ktorý je spojený predovšetkým s estetickou stránkou a sebavedomím ženy. Avšak vykonáva sa tu aj zmenšenie pŕs zo zdravotného hľadiska, kedy prsia svojej nositeľke môžu spôsobovať bolesti chrbtice,” vysvetľuje doktor. 

Na klinike Chirkoz lekári klientkám na želanie vykonávajú aj modeláciu poprsia v prípade, ak prsia nedržia tvar, sú ovisnuté alebo spadnuté. Tento zákrok dokážu skúsení lekári vykonať aj bez implantátov.

Liposukcia prístrojom Body-jet

Klinika Chikoz vykonáva odsatie tuku liposukčným prístrojom Body-jet, ktorý umožňuje veľmi šetrné a bezpečné odsatie tuku pomocou vodného paprsku. Šetrnosť tejto liposukčnej metódy umožňuje previesť zákrok tiež v lokálnej anestezii, čo výrazne skracuje dobu zákroku a následnú rekonvalescenciu a hojenie nebolí.

Metóda liposukcie prístrojom Body-jet klientovi umožňuje rýchlejší návrat do bežného života oproti ostatným typom liposukcie. Unikátna metóda Aquashape umožňuje nežiadúce tukové tkanivo využiť pre modeláciu a omladenie iných častí tela ako je poprsie, zadok, vrások na tvári, dekoltu a rúk.

Pokiaľ dámy trápia niektoré partie ich tela, ako aj tvar ich poprsia, táto metóda je pre nich ideálna. Často je využívaná klientkami, ktoré chcú podstúpiť zväčšenie pŕs bez silikónových prsných implantátov

Prehrať video

Odbornou garantkou na zákroky estetickej a plastickej chirurgie je na klinike Chirkoz MUDr. Jana Kubicová – Košťálová. Zameriava sa predovšetkým na vykonávanie korekcií horných a dolných očných viečok, labioplastiku, plastiku uší, ale venuje sa aj rhinoplastike a ďalším zákrokom.

Liposukcia je v súčasnej dobe veľmi diskutovaným zákrokom, preto sme sa odborníčky zo spoločnosti pýtali, pre koho je vhodná. “Liposukcia je určená pre klientov, ktorí potrebujú vyformovanie postavy, ale aj pre klientov, ktorí majú výraznejšiu nadváhu. Avšak v tomto prípade sa zákrok spája s ďalším zákrokom nazvaným abdominoplastika. Tou sa odstraňuje nadbytočná koža po odstránení väčšieho množstva tuku. Ak už sa niekto rozhodne pre liposukciu, je výborné ak pre ďalšie udržanie.”

Zázrak estetickej chirurgie sa volá Ultherapia

Medicínske zariadenie Chirkoz poskytuje neinvazívny bezbolestný lifting a spevnenie pokožky pomocou ultrazvukovej technológie Ultherapia. Jedinečné ošetrenie prináša prirodzené a dlhotrvajúce výsledky. Je vyhľadávané medzi ženami na celom svete, vrátane Hollywoodskych hviezd. V súčasnosti je táto účinná laserová technológia horúcou novinkou tejto kliniky. 

Ultherapia využíva ultrazvukovú energiu prirodzene bez operácie, čo pomáha dosiahnuť svieži a mladistvý vzhľad tváre a dekoltu. Je to jediné ultrazvukové ošetrenie schválené FDA, určené na lifting pokožky spodnej časti tváre, krku, spevnenie pokožky pod bradou a na lifting obočia, ako aj na zlepšenie vzhľadu vrások na dekolte.