Menu Zavrieť

Korekcia nosa bez operácie

Nos je dominantou našej tváre, a preto sa výraznou mierou podieľa na tom, či naša tvár pôsobí symetricky. Veľa žien aj mužov trápia nedokonalosti spojené s jeho tvarom alebo veľkosťou. Krajší nos môžeme mať už aj bez operácie, vďaka aplikácii kyseliny hyalúronovej. Atraktívny nos je možné dosiahnuť bez zásahu plastického chirurga rýchlo, bezbolestne a s okamžitým účinkom.

Pre koho je zákrok vhodný?

Korekcia nosa aplikáciou kyseliny hyalúronovej je obľúbeným zákrokom klientov, ktorých trápi hrb na dorze nosa, deformita špičky či nos po úraze a touto metódou je možné vyrovnať aj “orlí” nos.

Zákrok je tiež určený pre klientov, ktorí sa obávajú chirurgického zásahu alebo majú obavu z toho, že by im radikálne a natrvalo zmenil výzor tváre. Nechirurgická korekcia nosa aplikáciou kyseliny hyalúronovej s dočasným účinkom môže byt zároveň aj skvelým pomocníkom pri rozhodovaní sa o rhinoplastike. A ak sa klientovi “nový” nos po dočasnej korekcii zapáči, po odozneni účinku aplikácie KH si môže svoj najvyšší bod tváre pravidelne týmto spôsobom upravovať.

O zákroku

Nechirurgická metóda rhinoplastiky /korekcie nosa/ je neinvazívny zákrok, ktorý prebieha v lokálnom znecitlivení pri vedomí klienta pomocou kyseliny hyalurónovej.  Výplňový materiál – kyselina hyalurónová sa injekčne aplikuje do oblasti nosa a koriguje vrodenú alebo získanú zmenu tvaru nosa. Nos získava po aplikácií kyseliny rovnejší a súmernejší tvar, bez jaziev po úraze.

Pracujeme s vysoko kvalitnými dermálnymi výplňami Belotero a Juvederm.

Výhody zákoku

  • Výsledný efekt je okamžitý
  • Zákrok trvá 15 až 30 minút
  • Bezbolestná metóda
  • Takmer nulová doba rekonvalescencie
  • Žiadne jazvičky
  • Účinok je od 12 do 16 mesiacov