Menu Zavrieť

Kruhy pod očami (kyselina hyalúronová)

Pokožka pod očami je veľmi citlivá a väčšina žien vo veku nad 30 rokov vám povie, že ju trápi práve okolie očí, či už z pohľadu pribúdajúcich vrások, alebo existencie tmavých kruhov pod očami. Nebudeme si klamať. Tieto problémy nám pridávajú na veku a vytvárajú starosti. Existuje však riešenie, ktoré vaše oči rozjasní a vy sa budete cítiť opäť sebavedomejšie.

 

Príčiny

Vznik kruhov/vačkov pod očami môže mať rôzne príčiny. Nedostatočné prekrvenie pokožky, únava, nezdravý životný štýl, dedičnosť. Dôležité je však to, že tento estetický “defekt” dokážeme odstrániť.

 

Zákrok

Na ošetrenie citlivej oblasti okolia očí využívame gél na báze kyseliny hyalurónovej. Tá pokožku nabije hydratáciou, elasticitou a zaručí pevnosť ochabnutého očného okolia. Gél je určený pre ženy aj mužov, ktorých trápia kruhy pod očami. V prípade naozaj veľkých vačkov pod očami či tmavých pigmentových kruhov odporúčame už chirurgický zákrok.

Aplikácia gélu je bezbolestná, trvá približne 30 minút, v mieste vykonávania zákroku môžu vzniknúť jemné modrinky a začervenanie, avšak z odstránenia kruhov a farebného zjednotenia pleti sa budete tešiť cca 12 mesiacov.

Pracujeme s vysoko kvalitnými dermálnymi výplňami Belotero a Juvederm.