Menu Zavrieť

Mezoterapia vlasov – liečba vypadávania vlasov

Strata vlasov trápi mužov i ženy. Príčinou ich vypadávania môžu byť rôzne ochorenia, stres či genetika. Prečo tomu nezabrániť a nestratiť už ani jeden navyše? Pomôžeme Vám navrátiť Vašu korunu krásy.

Vlasová mezoterapia je jednou z účinných metód liečby vypadávania vlasov. Do vlasovej pokožky sa injekčne aplikuje  špeciálny prípravok s obsahom účinných látok, ako sú zinok, minerály, aminokyseliny (arginín, glutamín, systeín, glycín, peptidy), rastové faktory a vitamíny skupiny B.

S vlasovou mezoterapiou budú vaše vlasy pevné, lesklé a pružné. Budú držať „ako prilepené“ vďaka spevnenému a vyživenému vlasovému korienku. Nebudú sa lámať, strapkať ani vypadávať a navyše proti všetkým týmto javom pôsobí mezoterapia ako prevencia.Budete mať hustú a zdravo vyzerajúcu hrivu, zlepší sa prekrvenie vlasovej pokožky a jej hydratácia. Už žiadne lupiny! Dodajte svojim vlasom a pokožke hlavy chýbajúce živiny. 

Pre koho je zákrok určený?

Liečebná metóda je určená pre ženy a mužov postihnutých plešivosťou a vypadávaním vlasov. Vlasová mezoterapia je veľmi úspešná metóda prevádzaná lekárom. 

Ako prebieha zákrok?

Hlavný princíp mezoterapie je jednoduchý – injekčne ultratenkou ihlou do kože hlavy odborník aplikuje účinný „koktail“ vitamínov, ktorých nedostatok je častou príčinou ich vypadávania. Úspešná liečba je podporená aplikáciou biostimulačného laseru a oxyterapie. Celkovo možno zákrok považovať za bezbolestný. Výsledky bývajú vidieť už po mesiaci od prvej aplikácie. Vypadávanie vlasov zvyčajne ustáva po piatich ošetreniach a po desiatich ošetreniach vlasy zvyknú nanovo rásť. 

Liečebný program 

  • 1.mesiac prebieha ošetrenie každý týždeň, teda celkovo 4 procedúry
  • 2.mesiac dochádza pacient na ošetrenie raz za dva týždne
 

Zloženie 

  • 4 biomimetické patentované peptidy – revitalizujú existujúce vlasy, podporujú tvorbu nových
  • Komplex 13-tich vitamínov – priaznivé účinky na revitalizáciu pokožky a vlasových vačkov
  • 24 aminokyselín napomáha vytvárať vlasový vačok
  • 5 minerálov – chráni pokožku pred nepriaznivými vplyvmi, napomáhajú vstrebať výživu
  • 4 koenzýmy – revitalizujú vlasové korienky
  • 4 nukleové kyseliny – blokujú účinky stresu a ďalších nepriaznivých vplyvov
  • 2 redukčné činidlá – napomáhajú tvorbe kolagénu vo vlasoch, prečisťujú pokožku hlavy