Menu Zavrieť

Skinbooster – prirodzené vyhľadenie vrások kyselinou hyalurónovou

Ošetrenie Skinbooster hydratuje a omladzuje pleť prirodzeným spôsobom. Aplikácia kyseliny hyalurónovej účinne bojuje proti známkam stárnutia. Hĺbková regenerácia priaznivo pôsobí aj na jazvy po akné.

Kyselina hyalurónová je najsilnejšia hydratujúca látka v organizme, ktorá sa pribúdajúcim vekom z tela vytráca. Nachádza sa v celom organizme, pričom koža obsahuje asi polovicu celkového množstva. Patrí medzi najpoužívanejšie látky v estetickej medicíne.

Pre koho je ošetrenie vhodné?

Ošetrenie Skinbooster je určené pre každého, kto túži po mladnúcej pokožke v oblasti tváre, krku, dekoltu a rúk. Pleť je dokonale hydratovaná a revitalizovaná. Zákrok odstraňuje drobné vrásky, zvyšuje elasticitu kože a upravuje jej kvalitu. Vhodná je pre klientov so suchou pokožkou alebo s jazvami po akné.

Ako prebieha ošetrenie?

Zákrok je bezbolestný a robieva sa v lokálnom znecitlivení použitím anestetického krému. Kyselina hyaluronová sa aplikuje do pleti pomocou extra tenkých ihličiek. Ošetrenie odporúčame opakovať 3 krát, raz za 3-4 týždne. Následne ho stačí absolvovať približne raz za 6 mesiacov, pre posilnenie efektu.

Aká je rekonvalescencia?

Po aplikácii môže byť pokožka jemne začervenaná, čo by malo zmiznúť po 1-3 hodinách. Výnimočne múžu v mieste aplikácie vzniknúť modrinky, ktoré sa vstrebú v priebehu niekoľko dní. Týždeň po ošetrení sa odporúča vyhýbať slnečnému žiareniu.

Výsledkom ošetrenia Skinbooster je zlepšenie kvality kožnej matrix. Zosieťovaná kyselina hyalurónová okrem efektívnej hydratácie dodá koži aj jemnú výplň, ktorá v nej pretrváva po dobu niekoľkých mesiacov. Vďaka tomu, že viaže na seba vodu a podporuje prirodzenú kolagenézu, kvalita a omladenie kože prebieha zvnútra.